8198 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 8 augusti 2022 -
7048 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 21 oktober 2019 -
7047 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 21 oktober 2019
7050 Färglitografi
Jöran Nyberg, 175/320, signerad, motivet: 17x23
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 april 2017 -
3004 Färglitografi
Jöran Nyberg, handkolorerad, 148/200, motivet: 47x60
Såld: 2.000 kr
Såldes den 15 augusti 2016 -
1250 Färglitografi
Jöran Nyberg, 47/340, Hus med trädgård, 40 x 30
Såld: 500 kr
Såldes den 25 oktober 2004